دانلود(تحقیق مراجعه و دسترسي به سوابق پزشكي و تماس با مواد)

تحقیق سوابق پزشكي ,تحقیق در مورد سوابق پزشكي ,دانلود تحقیق سوابق پزشكي ,پروژه سوابق پزشكي , دانلود تحقیق روانشناسی در مورد سوابق پزشكي ,مقاله سوابق پزشكي ,تحقیق روانشناسی سوابق پزشكي , پایان نامه روانشناسی پیرامونتحقیق مراجعه و دسترسي به سوابق پزشكي و تماس با مواد|39019486|akh1720387|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق مراجعه و دسترسي به سوابق پزشكي و تماس با مواد هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع مراجعه و دسترسي به سوابق پزشكي و تماس با مواد،
در قالب Word و در 14 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
اين مقاله جهت مطالعه افراد زير مي باشد:
كارگراني كه در تماس با مواد سمي يا عوامل فيزيكي زيان‌آور محيط كار مي باشند و كارفرمايان آنان جهت دسترسي و مراجعه به سوابق پزشكي و تماس با مواد، بايد روش صحيح دست يابي و مسئوليت هاي خود را طبق استاندارد OSHA بدانند.
اگر با مواد سمي يا عوامل فيزيكي زيان‌آور در تماس هستيد مقررات OSHA شما را در زمينه بازرسي پيشگيري و درمان بيماري شغلي راهنمايي مي كند. (مقررات ملي- بخش1020-1910)
افراد زير بايد روش صحيح مراجعه به سوابق پزشكي و تماس با مواد را بدانند.
كارگراني كه در حال حاضر در تماس با موادسمي و عوامل فيزيكي زيان‌آور مي باشند و يا قبلاً باچنين مواردي در تماس بوده اند.
كارگراني كه به مشاغلي مرتبط با موادسمي و عوامل فيزيكي زيان‌آور منتقل شده اند.
نمايندگان قانوني كارگران فوت شده يا از كارافتاده كه در تماس با اين مواد....... بوده اند.
نمايندگان منتخب كارگران در شرايط خاص مي توانند جهت بررسي و تجزيه و تحليل، به اين سوابق مراجعه نمايند. اين نمايندگان شامل فرد يا سازماني است كه كارگر و يا كارگران به آن اختيارات كتبي جهت دسترسي به سوابق فوق الذكر را داده
باشند....