دانلود(دانلود تحقیق در موردراهنماي دسترسي به قبوض مصرف برق و گاز واحدهاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشكي)

دانلود تحقیق در موردراهنماي دسترسي به قبوض مصرف برق و گاز واحدهاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشكي|50526662|akh1720387|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود تحقیق در موردراهنماي دسترسي به قبوض مصرف برق و گاز واحدهاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشكي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نام فایل : راهنماي دسترسي به قبوض مصرف برق و گاز واحدهاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشكي


فرمت : .ppt


تعداد صفحه/اسلاید : 8


حجم : 1 مگابایتبنام خدا
كليه مثالهائي كه در اين راهنما زده شده است مربوط به شركت هاي برق و گاز استان يزد مي باشد كه بالطبع هر دانشگاه مي بايست آدرس شركتهاي برق و گاز استان خود را وارد نمايد.


راهنماي دسترسي به قبوض مصرف برق و گاز واحدهاي زير مجموعه دانشگاه علوم پزشكي
در ابتدا وارد سايت شركت توزيع برق استان به نشاني www.yedc.ir شده و در قسمت خدمات الكترونيكي ، مشاهده سوابق مشتركين را انتخاب نموده، روي آن كليك مي نماييم

شماره پرونده( درج شده در قبض برق ، بصورت شماره پرونده / رمز رايانه ) را وارد نموده ، سپس متن تصوير را وارد نموده و كليد ورود را مي زنيم
در اين قسمت اطلاعات مربوط به مشترك و نوع تعرفه و ... را مشاهده مي نماييم. گزينه سوابق فروش انتخاب كرده و كليك مي نماييم


نمايش از تاريخ 1 فروردين 1389 را انتخاب نموده و روي گزينه نمايش كليك مي نماييم.
در اين قسمت قبض 10 دوره ( ماه) سال 1389 رامي توانيم ببينيم كه با كليك روي هر دوره قبض آن دوره را مي توان مشاهده نمود و حتي با دو فرمت ( بصورت خام و يا با زمينه) پرينت نمود.

ابتدا وارد سايت شركت گاز به نشاني http://www.nigc-yazd.ir/Site.aspx شده و در قسمت مشاهده صورتحساب شماره اشتراك را وارد نموده و گزينه قبول را مي زنيم.

در اين قسمت مشخصات مشترك ، آخرين صورتحساب و حدود 25 صورتحساب اخير را مي توان مشاهده نمود كه بر حسب نياز مي توان اطلاعات درخواستي را از آنها استخراج نمود.
پایان